Для УЗ діагностики ми у кабінеті використовуємо лише обладнання класу “Експерт”. Це – ультразвукова система останнього покоління експертного класу.

Нове покоління ультразвукових систем експертного класу застосовується для широкого спектру клінічних досліджень з концептуально новою системою управління, візуалізації, дизайном, а також системою випромінювання та прийому ультразвуку.

Управління ультразвуковою системою здійснюється за допомогою сенсорного екрана в «одне торкання». Ультразвукова картина виводиться на великий 19 “LCD монітор, створений з використанням інноваційної технології Opti-Light, яка співвідносить освітленість екрану з освітленістю в приміщенні, виставляючи рівень яскравості на сенсорній панелі.

Ультразвукова система повністю відповідає вимогам сучасної медицини, які пред’являються до діагностичного обладнання, а саме багатофункціональність, наступність, ефективність, інноваційність, простота та зручність у роботі.

У нашій УЗД сканері (Class С) реалізовано останні інноваційні технології для кардіології, гінекології, акушерства та мамології, а також для проведення малоінвазивних втручань під контролем ультразвуку .

Для нашого УЗД обладнання характерні такі характеристики, що забезпечують більш якісну діагностику порівняно з так би мовити, “звичайними” УЗД апаратами.

Продуктивність: Чітке зображення, чітко окреслені межі та висока насиченість кольором в УЗД апараті дозволять проводити діагностику швидко та точно. Якісна візуалізація є основою всієї сучасної ультразвукової діагностики.

Ефективність: Ефективність нашої УЗ системи полягає в якомога точнішій і швидкій постановці точного діагнозу для визначення подальшої тактики лікування. Постановка точного діагнозу на нашому УЗД апараті (Class С) гарантує низку спеціалізованих інноваційних технологій для різних клінічних областей.

Багатофункціональність: Універсальність системи для УЗД реалізується комплектом програмного забезпечення для обчислення кількісних і якісних показників дослідженої області, а також останнім поколінням мультичатотних матричних та спеціалізованих датчиків.

Простота та зручність у роботі: Сенсорна панель нашого дозволяє модифікувати режимозалежні параметри одним простим рухом. Контрольна панель вдало розташована, що робить все маніпуляції легкими та швидкими. Монітор на рухомій консолі дозволяє підібрати максимально оптимальні умови для дослідження.

Наступність у діагностиці та лікуванні: Сучасна система УЗД дозволяє проводити якісний збір діагностичної інформації для вироблення оптимального алгоритму діагностики та лікування.